İlke ve Politikalarımız

Füme Bilgisayar ailesi olarak kabul görmüş evrensel kuralların yanısıra kendi politikalarımızı düzenli olarak sizlerden gelen eleştiri, görüş ve beklentileriniz doğrultusunda güncelliyoruz.

01

Veri Gizliliği

Füme Bilgisayar olarak, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep edebiliriz. Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgileriniz sadece Füme Bilgisayar ayrıcalıklarından faydalanmak ve teknik servisimize bırakmış olduğunuz cihazlarınızın durumları hakkında bilgi vermek için kullanılmaktadır.Sizlerin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

02

Müşteri İlişkileri

Müşterilerimizin isteklerine kulak veriyor, ihtiyaçların etkin analizi ile çözüm üreterek ortaklık yaklaşımı sergiliyoruz. Sonuç odaklıyız. Zamanlama ve aciliyet bilinci ile yaratıcı ve proaktif çözüm sunuyoruz. İşiniz, işimizdir. Çözüm ortaklığımız dahilinde her daim ihtiyacınızı etik kuralları ve samimiyeti göz önünde bulundurarak karşılıyoruz. 

03

Garantili Çalışma

Firmamız bünyesinde geliştirilmiş departmanlarımız sayesinde marka bağımsız ürünlerinizin garantili onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Notebook onarım, bilgisayar onarım, yazıcı onarım, Smart telefon onarımı, toner dolumu, kartuş dolumu, yazılım geliştirme, web yazılım v.b. bir çok alanda uzman tekniker kadrosuyla hizmet kalitemizi ön planda tutmaya çalışıyoruz…

04

Güncellik

Füme Bilgisayar olarak hizmet kalitemizi teorik ve nicel uygulamalarla sürekli gündemde tutmaya özen gösteriyoruz.Müşteri memnuniyetimizi sizlerin istek ve beklentilerini ölçerek, bizi değerlendirdiğiniz sonuçlar doğrultusunda politikalarımızı geliştiriyoruz. Başarının anahtarı, dünyada olup bitenleri algılayıp günün ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmaktır. Tersini düşünenler ise günün ihtiyaçlarını ürünlerine uydurmak için uğraşıp dururlar.